Merknaam:
DSSD-deyang
Certificering:
ISO,CE,TUV
Modelnummer:
Turgo-XJ-20 ((300)
Contacteer ons
| Parameter | Specificatie |
|---|---|
| Productnaam | Turgo Turbine Generator |
| Regelaar | Hoge Hydraulische Microcomputer Regelaar |
| Betaling | T/T |
| Gewicht | 500-1000kg |
| Generatortype | Synchrone Dynamo, AC |
| Spanning | 220/380V, 10,5KV of 13,8KV etc. |
| Kleur | Blauw of Klantvereisten |
| Frequentie | 50Hz/60Hz |
| Generatortype | Synchroon of Asynchroon |
| Installatie | Horizontaal of Verticaal |
Rechtstreeks uw onderzoek naar verzend ons