Plaats van herkomst:
China
Merknaam:
Deyang Dongsen DSSD
Certificering:
TUV, ISO
Modelnummer:
HL***-WJ-**
Contacteer ons
| Waterhoofd | 25m-300m |
|---|---|
| Diameters van de loop | 0.45m-5m |
| Vermogensbereik | 100 kW tot 20 MW |
| Frequentie. | 50 Hz/60 Hz |
| Generatorspanning | 400V, 800V, 6300V, 10500V |
| Layoutpatroon | Horizontaal of verticaal |
| Materiaal (bladen) | Roestvrij staal ZG0Cr13Ni4Mo |
| Opwinding. | Brushless of statisch opwekkingssysteem |
| Isolatie van de generator | F/F |
| Levensduur | 30 tot 50 jaar |
| Vervaardiging | Deyang Dongsen Hydropower Equipment Co., Ltd. |
Rechtstreeks uw onderzoek naar verzend ons