Merknaam:
DSSD-deyang
Certificering:
ISO,CE,TUV
Model Number:
Turgo-XJ-20(300)
Contacteer ons
| OEM-producten | - Ja, dat klopt. |
| Rennermateriaal | Roestvrij staal |
| Levensduur | 30 tot 50 jaar |
| Geluidsniveau | ≤ 60 dB |
| Systemen | Off-grid of op het net |
| Valve | Vlinder voor vlinders |
| Nominale spanning | 220V-11000V |
| Stroom | 0.089 tot 0.127 kubieke meter |
| Nominale kop | 50-400 m |
| Versnellingsbereik | 150 RPM - 1000 RPM |
Rechtstreeks uw onderzoek naar verzend ons