Merknaam:
DSSD-deyang
Certificering:
ISO,CE,TUV
Model Number:
Turgo-XJ-20(300)
Contacteer ons
| Parameter | Specificatie |
|---|---|
| Productnaam | Turgo Turbine Generator |
| Generatortype | Synchrone Wisselstroomgenerator, AC |
| Geluidsniveau | ≤60dB |
| Gewicht | 500-1000kg |
| Nominale Spanning | 220V-11000V |
| Betalingsvoorwaarden | T/T |
| Ontwerptoevoer | 0.01 tot 0.06m³/s |
| Volute Materiaal | Koolstofstaal |
| Installatie | Horizontaal of Verticaal |
Rechtstreeks uw onderzoek naar verzend ons