Merknaam:
DSSD-deyang
Certificering:
ISO,CE,TUV
Model Number:
Turgo-XJ-20(300)
Contacteer ons
| Parameter | Specificatie |
|---|---|
| Productnaam | Turbo-turbinegenerator |
| De gouverneur | Hooghydraulische microcomputer governor |
| Betaling | T/T |
| Gewicht | 500-1000 kg |
| Type generator | Synchrone alternator, wisselstroom |
| Spanning | 220/380V, 10,5KV of 13,8KV, enz. |
| Kleur | Blauw of naar klantvereisten |
| Frequentie. | 50 Hz/60 Hz |
| Type generator | Synchrone of asynchrone |
| Installatie | Horizontaal of verticaal |
Rechtstreeks uw onderzoek naar verzend ons